O nás

Ezoterická škola vám ponúka možnosť rozšíriť si Vaše vzdelanie formou kurzov, tréningov, movitačných prednášok a individuálnych konzultácií.

Z oblasti ezoteriky sa zameriava hlavne na: prácu s kyvadlom, cigánske karty, liečiteľskú techniku Immunics a základy alternatívnej medicíny.

* Výhodou týchto podujatí je výuka v malých skupinkách (do 10 ľudí), pri ktorej sa lektor vie venovať účastníkom aj individuálne.
* Neučíme rozprávky. Na kurzoch sa naučíte poznatky, ktoré viete okamžite po absolvovaní kurzu aplikovať v praktickom živote.
* Na tieto kurzy si nemusíte už nič nosiť! Na kurze dostanete všetko potrebné, od papiera a písacích potrieb, cez študijné materiály, pitný režim a občerstvenie. Stačí si priniesť dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci.
* Kurzy vedie skúsený školiteľ Rastislav Škultéty, ktorého vzdelávacími podujatiami prešlo viac než 380 spokojných účastníkov. Ezoterike a alternatívnej medicíne sa venuje už 15 rokov, zaoberá sa najmä technikami SRT, Immunics, cigánskymi a tarotovými kartami.

Ako bonus pre našich fanúšikov organizujeme aj bezplatné internetové prednášky (webináre) odvysielané online cez internet na rôzne zaujímavé témy.

Verím, že si aj vy vyberiete z ponuky vzdelávacích podujatí.
Teším sa na stretnutie s vami!

Rastislav Škultéty